Андрїївські вечорниці в Яблунівці

Андрїївські вечорниці в Яблунівці

12 грудня, в переддень свята Апостола Андрія Первозванного, молодь с. Яблунівки зійшлась на Андріївські вечорниці, які підготувала директор Народного дому Оксана Кушинська.
Вони оживили українські традиції, нагадали  як потрібно святкувати та як святкували наші пращури, показали таємничість ритуалів українського народу. Дійство, яке представили Світлана Войтович, Соломія Феджага,Катерина Шевчик, Ірина Фурманевич, Василина та Денис Довгі, Мар’ян Віхоть, Володимир Колодка, Дмитрій Сарабун та Олександр Островський заворожувало та захоплювало.
Дівчата приготували різні смаколики, та страви якими частували хлопців , а хлопці намагалися відкусити “шматочок щастя” від Калити. Участь приймали у розвагах гості свята. 
Також, дівчата гадали, щоб дізнатися своє майбутнє, свою долю.
Тішили слух усіх присутніх небилиці  у виконанні хлопців та дівчат!
Наші господиньки показали не лише вміння відроджувати традиції, а й кулінарне мистецтво. Але не тільки смачно, а й весело частували глядачів учасники на вечорницях. Вареники, якими люб’язно пригощали дівчата хлопців, були з сюрпризом.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top