Антитіла – Буде Син

Антитіла – Буде Син

Готуючись до двох поспіль великих концертів у Києві на підтримку альбому Hello, група Антитіла підтримує цей реліз ще одним синґлом. Мова про композицію Буде Син, яка для лідера команди Тараса Тополі є дуже особливою і особистою:

«Пісня написана відносно нещодавно і це мої спогади тих стосунків, які починалися з моєю коханою, з якою ми вже народили двох синів. Ті стосунки, які починалися колись у Карпатах і переросли в ту лірику, яка звучить у цій пісні».

Також треба відзначити, що сама композиція Буде Син помітно відрізняється від усіх інших пісень на альбомі Hello, про що Тарас сам і розповідає:

«Насправді вона не є характерною для гурту Антитіла. Це така баладна композиція, доволі карамельна, але по-своєму доросла. І ми вирішили: а чому б і ні?. Чому б не поїхати і не зняти хороше тепле, домашнє, лампове відео і не випустити пісню, яку б співали під гітару».

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top