Антон Дацко у Парижі здобув дві медалі Кубка світу

 Антон Дацко  у Парижі здобув дві медалі Кубка світу

Національна паралімпійська збірна з фехтування повернулася із Кубку світу з фехтування на візках із 6 світовими нагородами: 3 срібними та 3 бронзовими медалями.

Кубок світу відбувся в Парижі та об’єднав змагальним духом понад 200 гардемаринів на візках із 31 країни світу. Команда Китаю не залишила жодних шансів європейським країнам посісти перше загальнокомандне місце, відтак українська команда у складі дев’яти спортсменів виявилася у загальнокомандному заліку п’ятою.

Успішно у складі української паралімпійської збірної команди виступили представники фехтування на візках Львівщини .

Наш бущанин Антон Дацко здобув дві медалі: одну срібну і одну бронзову. Львів’янка Наталія Морквич, також має в активі одну срібну та одну бронзову нагороди.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top