Антон Дацко здобув срібло на відбірковому етапі кубку світу до Паралімпійських ігор у Токіо-2020

Національна паралімпійська збірна команда України із фехтування на візках повернулась з 9 високими нагородами (1 золота, 3 срібні та 5 бронзових) з першого відбіркового етапу кубку світу до Паралімпійських ігор у Токіо-2020, що проходив з 7 по 12 листопада у м. Тбілісі, Грузія. 15 спортсменів з України змагались з представниками 26 країн світу за найвищі нагороди цього міжнародного турніру.

Золото здобула Наталя Морквич – на честь якої пролунав гімн України (жіноча шабля категорії А). Віце-чемпіонкою у цій же дисципліні стала Бреус Євгенія, яка також виборола  ще одне срібло у жіночій шпазі категорії А. А у доробку Наталі ще й бронзова медаль у жіночій рапірі категорія А.

Наш земляк Дацко Антон у чоловічій рапірі категорії В виборов срібло.

Бронзові нагороди у нелегкій боротьбі здобули: Демчук Андрій (чоловіча шабля категорії А), а також Позняк Тетяна та Дьолог Надія у жіночій шаблі категорії В і  Науменко Олег (чоловіча шпага категорії В).