Антон Дацко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу в Італії

Антон Дацко здобув срібну медаль на чемпіонаті світу в Італії

Національна збірна команда з паралімпійського фехтування стартувала на чемпіонаті світу з фехтування на візках, що з 7 по 12 листопада проходить у м. Рим, Італія, двома медалями: сріблом та бронзою.

У Рим прибуло 145 спортсменів з 24 країн світу (у тім числі – 13 паралімпійців України), аби змагатись за найвищі нагороди чемпіонату світу з фехтування на візках.

7 листопада, у перший день змагань Антон Дацко у фіналі виборов срібну нагороду у рапірі (категорія В). До золотої нагороди Антону не вистачило зовсім трішки.

 

 

 

 

 

Українська команда продовжує боротьбу у паралімпійському фехтуванні. Ми щиро всім бажаємо спортивного фарту та яскравих перемог.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top