Аварійні бригади відновлюють електрику у 50-ти населених пунктах Львівщини. У Буському районі є часткові пошкодження ліній у Мармузовичах та Переволочному

Аварійні бригади відновлюють електрику у 50-ти населених пунктах Львівщини. У Буському районі є часткові пошкодження ліній у Мармузовичах та Переволочному
fotorcreated_1480665512_613x360-16556776557_3_0

Унаслідок погіршення погодних умов – сильного снігу та вітру у ніч на 2 грудня, на території 8 районів області та м. Львова тимчасово знеструмлено 20 ліній електропередач 6 – 10 кВ – 14 повністю та 6 частково, а також 236 трансформаторних підстанцій 6 – 10/0,4 кВ. Відповідно без електропостачання тимчасово залишилося 50 населених пунктів: 33 повністю та 17 частково.

Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

У Буському районі є часткові пошкодження ліній електропередач у Мармузовичах (Андріївці) та Переволочному. Як розповів начальник Буського РЕМу Микола Адамик ситуація контрольована, аварійні бригади ПАТ “Львівобленерго” на разі ліквідовують пошкодження та відновлюють електрику у цих населених пунктах.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові, проїзд автомобільного транспорту дорогами області забезпечено. Рух громадського транспорту здійснюється у звичному режимі.

Зазначимо, що станом на 09:00 год 2 грудня на дорогах області працює 144 одиниці техніки. Для посипання автомобільних трас використано 1589 тонн піскосуміші.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top