Аварійні бригади відновлюють електрику у 50-ти населених пунктах Львівщини. У Буському районі є часткові пошкодження ліній у Мармузовичах та Переволочному

Аварійні бригади відновлюють електрику у 50-ти населених пунктах Львівщини. У Буському районі є часткові пошкодження ліній у Мармузовичах та Переволочному
fotorcreated_1480665512_613x360-16556776557_3_0

Унаслідок погіршення погодних умов – сильного снігу та вітру у ніч на 2 грудня, на території 8 районів області та м. Львова тимчасово знеструмлено 20 ліній електропередач 6 – 10 кВ – 14 повністю та 6 частково, а також 236 трансформаторних підстанцій 6 – 10/0,4 кВ. Відповідно без електропостачання тимчасово залишилося 50 населених пунктів: 33 повністю та 17 частково.

Про це повідомив в.о. директора департаменту з питань цивільного захисту Львівської облдержадміністрації Олександр Харчук.

У Буському районі є часткові пошкодження ліній електропередач у Мармузовичах (Андріївці) та Переволочному. Як розповів начальник Буського РЕМу Микола Адамик ситуація контрольована, аварійні бригади ПАТ “Львівобленерго” на разі ліквідовують пошкодження та відновлюють електрику у цих населених пунктах.

За інформацією Служби автомобільних доріг у Львівській області, райдержадміністрацій та міськвиконкомів міст обласного значення, Головного управління Національної поліції у Львівській області, Управління патрульної поліції у м. Львові, проїзд автомобільного транспорту дорогами області забезпечено. Рух громадського транспорту здійснюється у звичному режимі.

Зазначимо, що станом на 09:00 год 2 грудня на дорогах області працює 144 одиниці техніки. Для посипання автомобільних трас використано 1589 тонн піскосуміші.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top