Аварійний пам’ятник будьонівцям у Буському районі демонтують

Аварійний пам’ятник будьонівцям у Буському районі демонтують 

На пагорбі над автодорогою «Львів – Київ» у Буському районі Львівщини у вівторок, 16 травня, розпочали демонтаж радянського монументу бійцям першої кінної армії Семена Будьоного. Про це повідомив голова Кутівської сільської ради Ігор Карпій.

За його словами, у квітні Кутівська сільрада прийняла пам’ятник, який до того був нічийним, на свій баланс та підтримала рішення про його демонтаж. Раніше, у квітні 2017 року, комісія з надзвичайних ситуацій Буської райдержадміністрації визнала цей пам’ятник аварійним і рекомендувала його демонтувати.

«Це залишки монумента, а не монумент. Є висновок експерта, що цей об’єкт може створити аварійну ситуацію. Лишилася лише арматура, вона іржава. Ми хочемо провести демонтаж, щоб у підлітків не було спокуси на нього залазити», – зазначив Ігор Карпій.

Він додав, що пам’ятник необхідно демонтувати на вимогу закону «Про декомунізацію».

Роботи з демонтажу замовили у компанії «ЮеМСі Холдинг», яка має виконати їх упродовж двох місяців за понад 18 тис. грн.

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top