Аварійний пам’ятник будьонівцям у Буському районі демонтують

Аварійний пам’ятник будьонівцям у Буському районі демонтують 

На пагорбі над автодорогою «Львів – Київ» у Буському районі Львівщини у вівторок, 16 травня, розпочали демонтаж радянського монументу бійцям першої кінної армії Семена Будьоного. Про це повідомив голова Кутівської сільської ради Ігор Карпій.

За його словами, у квітні Кутівська сільрада прийняла пам’ятник, який до того був нічийним, на свій баланс та підтримала рішення про його демонтаж. Раніше, у квітні 2017 року, комісія з надзвичайних ситуацій Буської райдержадміністрації визнала цей пам’ятник аварійним і рекомендувала його демонтувати.

«Це залишки монумента, а не монумент. Є висновок експерта, що цей об’єкт може створити аварійну ситуацію. Лишилася лише арматура, вона іржава. Ми хочемо провести демонтаж, щоб у підлітків не було спокуси на нього залазити», – зазначив Ігор Карпій.

Він додав, що пам’ятник необхідно демонтувати на вимогу закону «Про декомунізацію».

Роботи з демонтажу замовили у компанії «ЮеМСі Холдинг», яка має виконати їх упродовж двох місяців за понад 18 тис. грн.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top