Автобуси “Школярики” готові до перевезення надбужанських учнів

Автобуси “Школярики” готові до перевезення надбужанських учнів

Сьогодні, 26 серпня, на господарському подвір’ї групи централізованого господарського обслуговування сектору освіти РДА вишикувались 12 шкільних автобусів, готових до підвезення учнів Буського району до школи і назад в період нового навчального року, який розпочнеться вже наступного тижня 1 вересня.
Молитвою поблагословили водіїв, окропивши їх і транспортні засоби свяченою водою настоятелі місцевих храмів отець Петро Салабай і отець Андрій Баглай.
З напутніми словами, побажаннями безпечної дороги та вдячних юних пасажирів до водіїв автобусів звернулися: голова Буської РДА Олег Коваль та заступник голови районної ради Роман Фурда , а ще вручили ключі від двох нещодавно придбаних «Школяриків» водіям Олегу Чучману і Петрові Буцьо.
Привітала учасників вже традиційної щорічної акції завідувачка сектору освіти РДА Галина Олійник, висловила надію, що новий 2020/2021 навчальний рік розпочнеться організовано й безпечно в умовах адаптивного карантину.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top