Ажіотаж з біометричними паспортами на Львівщині триватиме до кінця літа. У Буську люди займають чергу з 6 ранку

Ажіотаж з біометричними паспортами на Львівщині триватиме до кінця літа. У Буську люди займають чергу з 6 ранку

На Львівщині люди масово подають документи на отримання біометричних паспортів. Фахівці міграційної служби просять громадян, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати з подачею документів до осені.

Для прикладу: у Буську люди займають живу чергу ще з 5:30 – 6 години ранку і така ситуація у всіх відділеннях(секторах), як в райцентрах, так і у Львові.

“Багато громадян звертаються до нас з паспортами, які ще є дійсними. І тому створився штучний ажіотаж. Адже у більшості з тих, хто подає документи,  є діючі візи та паспорти, які можна ще використовувати кілька років. Але ми не маємо права їх не прийняти», – прокоментував ситуацію завідувач Буського районного сектора міграційної служби Ігор Чиж. Тому черги за біометричними паспортами не зменшуються. Крім того, на ситуацію впливає і період відпусток. Буський районий сектор обслуговує 20-25 чоловік на день, персонал працює на межі можливого…

«Щодня в Україні оформлюють близько 20 тисяч закордонних паспортів. Для порівняння з минулим роком, у цей же період було 14 тисяч», – прокоментував керівник прес-служби Державної міграційної служби України Сергій Гунько.

Тому працівники міграційної служби просять громадян, які не планують найближчим часом виїжджати за кордон, почекати з подачею документів до осені. І оформити паспорт у комфортних умовах. 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top