Багатодітній сім’ї з Топорова, у якої згорів будинок та усі речі, допомагають небайдужі люди

Багатодітній сім’ї з Топорова, у якої згорів будинок та усі речі, допомагають

 небайдужі люди

Ми вже повідомляли, що 5 лютого в селі Топорів трапилась пожежа в приватному житловому будинку, в якому проживала багатодітна сім’я. Тоді в будинку, який непридатний зараз для проживання, згоріло усе майно: документи, гроші, одяг, шкільні підручники, шкільне приладдя.

Долучився до допомоги родині, де виховується четверо малолітніх дітей, директор ПП “Данмарбуд” (житловий комплекс “Надбужанський”) Андрій Кучма. Він надав грошову допомогу у розмірі 10 тис гривень, а волонтер – президент Всеукраїнської громадської організації “Асоціація – Моя родина” Наталія Ярош привезла погорільцям постіль, дитячий та дорослий одяг, взуття, ковдри, подушки, посуд, дитячий велосипед, іграшки та персональний комп’ютер.
До збору коштів на нове житло долучився також голова райдержадміністрації Петро Мороз, який надав 5 тис. грн власних коштів.

Зазначимо, що місцева та районна влада за участю меценатів має намір придбати сім’ї, яка тимчасово проживає у родичів, житло у їх рідному селі.
Заступник голови РДА Тетяна Сай, яка відвідала постраждалих під час пожежі, також передала їм від мешканців районного центру м.Буська речі першої необхідності та одяг для дітей.

Мати дітей пані Лідія подякувала за турботу та всебічну допомогу голові РДА Петру Морозу, його заступнику

Тетяні Сай, керівнику ПП “Данмарбуд” Андрію Кучмі, волонтеру Наталії Ярош, Топорівській сільській раді, соціальним службам району, які допомагають повсякчас сім’ї  у скрутний час.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top