Без візи у Європу лише з біометричним паспортом. У Буську такий документ виготовлять швидко та якісно

Без візи у Європу лише з біометричним паспортом. У Буську такий документ виготовляють швидко та якісно

У зв’язку з перспективою безвізового режиму з ЄС, яка вже прийняла досить конкретні обриси, українці все частіше цікавляться виготовленням біометричних паспортів.

Якщо все піде за планом, то безвізовий режим для нас запрацює влітку. Тоді до країн Шенгенської зони українцям можна буде в’їжджати за біометричним закордонним паспортом без внесення віз.

Щоб дізнатися, які документи потрібно мати з собою для оформлення біометричного паспорта та яка його вартість, ми поспілкувалися із керівником Буського районного сектору державної міграційної служби України у Львівській області Ігорем Чижем.

– Для оформлення біометричного закордонного паспорта необхідно мати оригінал паспорта громадянина України, оригінал ідентифікаційного коду та ксерокопії зазначених документів.

– Загальна сума, яку потрібно сплатити за біометричний закордонний паспорт, – 557 грн 32 коп, якщо документ потрібно терміново, тоді доведеться заплатити – 810 грн 32 коп.

Терміни виготовлення біометричного паспорта – 20 робочих днів, термінового – 10 робочих днів.

Детальніше про цю важливу тему слухайте у інтерв’ю з Ігорем Чижем:

Прийом документів у Буському районі проводиться за адресою: м.Буськ, вул.,Паркова.

Графік роботи:

Вівторок|09:00-18:00
Середа|10:00-19:00
Четвер|09:00-18:00
П’ятниця|10:00-19:00
Субота|09:00-16:45
Обідня перерва|13:00-13:45

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top