Безоплатна правова допомога доступна кожному мешканцю нашого краю

Мати позбавила батьківських прав власну дочку – історія однієї адвокатської справи

Народна мудрість каже – що посієш те й пожнеш! Життєві ситуації бувають настільки складні, що розібратися в них без суду деколи не можливо. Історія, яку довелось вивчати  адвокату Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги , розпочалася давно. Родина мала двійко дітей. То жили разом, то розводились, то потім знову сходились. А діти росли, не маючи відповідного догляду та виховання. Коли виросла  дочка і вийшла заміж , то поставилася до сімейних обов’язків  так як батьки.  Коли народила дитину, то перестала нею цікавитися,  піклуватися про її фізичний і духовний розвиток , забезпечувати її матеріально, а отримані від держави кошти на утримання дитини, витрачала на свій розсуд. Через що служба у справах дітей звернулася до суду про позбавлення її батьківських прав та стягнення з неї аліментів.

Усвідомлення власних помилок приходить до людей деколи  вчасно. Щоб не втратити внука жінка звернулася про допомогу до Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. Адвокат, розібравшись в ситуації, провівши ряд переговорів із службою дітей та родичами прийшли до висновку, що малолітній дитині краще буде жити з рідною бабцею, ніж з чужими людьми. Тому була підготовлена позовна заява до суду від бабці неповнолітнього про позбавлення батьківських прав власної дочки, яка успішно виграна адвокатом.

Неповнолітня дитина залишилася в сім’ї. Надіємося, що дочка з часом усвідомить свою помилку та прийме участь у вихованні сина і ця життєва ситуація не буде бумерангом повертатися в родину. Піклуйтеся про власних дітей! Вони наше майбутнє!

 Якщо у вас виникли питання юридичного характеру, просимо звертатися до Буського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться м. Буськ вул. Петрушевича 8, тел. 2-11-12. Безоплатна правова допомога доступна кожному мешканцю нашого краю. Ми працюємо для вас.

Буський місцевий центр безоплатної правової допомоги

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top