Безоплатна правова допомога доступна кожному мешканцю нашого краю

Мати позбавила батьківських прав власну дочку – історія однієї адвокатської справи

Народна мудрість каже – що посієш те й пожнеш! Життєві ситуації бувають настільки складні, що розібратися в них без суду деколи не можливо. Історія, яку довелось вивчати  адвокату Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги , розпочалася давно. Родина мала двійко дітей. То жили разом, то розводились, то потім знову сходились. А діти росли, не маючи відповідного догляду та виховання. Коли виросла  дочка і вийшла заміж , то поставилася до сімейних обов’язків  так як батьки.  Коли народила дитину, то перестала нею цікавитися,  піклуватися про її фізичний і духовний розвиток , забезпечувати її матеріально, а отримані від держави кошти на утримання дитини, витрачала на свій розсуд. Через що служба у справах дітей звернулася до суду про позбавлення її батьківських прав та стягнення з неї аліментів.

Усвідомлення власних помилок приходить до людей деколи  вчасно. Щоб не втратити внука жінка звернулася про допомогу до Буського місцевого центру з надання вторинної правової допомоги. Адвокат, розібравшись в ситуації, провівши ряд переговорів із службою дітей та родичами прийшли до висновку, що малолітній дитині краще буде жити з рідною бабцею, ніж з чужими людьми. Тому була підготовлена позовна заява до суду від бабці неповнолітнього про позбавлення батьківських прав власної дочки, яка успішно виграна адвокатом.

Неповнолітня дитина залишилася в сім’ї. Надіємося, що дочка з часом усвідомить свою помилку та прийме участь у вихованні сина і ця життєва ситуація не буде бумерангом повертатися в родину. Піклуйтеся про власних дітей! Вони наше майбутнє!

 Якщо у вас виникли питання юридичного характеру, просимо звертатися до Буського місцевого центру безоплатної вторинної правової допомоги, що знаходиться м. Буськ вул. Петрушевича 8, тел. 2-11-12. Безоплатна правова допомога доступна кожному мешканцю нашого краю. Ми працюємо для вас.

Буський місцевий центр безоплатної правової допомоги

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

BannerFans.com BannerFans.com BannerFans.com

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top