Безпека передусім! На перехресті Буськ-Купче розпочали монтаж світлофора.

Безпека передусім! На перехресті Буськ-Купче розпочали монтаж світлофора

Сьогодні, 18 грудня, розпочали монтажні роботи із встановлення світлофора на пішохідному переході перехрестя вул.Заводської (напрямок на с.Купче) із трасою Київ-Чоп.

Зазначимо, що тендер “На встановлення світлофора на пішохідному переході в м. Буськ на автомобільній дорозі загального користування державного значення М-06 Київ – Чоп, км 490+400, Львівської області (поточний середній ремонт)” здобуло підприємство ТОВ “РАУН”. Вартість робіт – 413952грн.

Сподіваємося, що встановлення світлофора вбереже не одне життя, бо знаємо, що саме на цій ділянці неодноразово траплялися ДТП за участю бущан-пішоходів!

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top