Безсимптомний коронавірус: львівський лікар розповів, чи існує «невидимий» COVID-19

Безсимптомний коронавірус: львівський лікар розповів, чи існує «невидимий» COVID-19

Безсимптомного перебігу коронавірусу практично не буває. У будь-якому разі, інфікована людина, відчуватиме щонайменше втому, чи закладеність носу.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав львівський лікар Тарас Жиравецький.

«Коротко хотів написати про те що зараз розганяється паніка про безсимптомний перебіг коронавірусу, який може привести до ураження легень, яке буде потребувати стаціонарного лікування.

По-перше, безсимптомного перебігу практично не буває, ви будете відчувати як мінімум закладеність носу, біль в м‘язах, втрату нюху чи смаку, втому, може з‘явитись незначний кашель, може піднятись температура тіла. При таких симптомах варто звернутись до лікаря!», – зазначив Тарас Жиравецький.

Єдиним показовим аналізом, за його словами, на початку захворювання є ПЛР-тест. Інші тести — не працюють.

«Якщо у вас з‘явилась задишка, варто обстежити легені за допомогою комп‘ютерного томографу. Головне не панікувати і не вигадувати собі причин, чому ви почуваєтесь хворим (холодний напій, протяг, кондиціонер, алергія)», – зазначає Тарас Жиравецький.

Медик радить зберігати спокій та у разі виникнення симптомів захворювання звертатися до лікаря.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top