Безцінна інвестиція у розвиток культури села, або майже півтора мільйона на ремонт Народного дому у Богданівці

Безцінна інвестиція у розвиток культури села, або майже півтора мільйона на ремонт Народного дому у Богданівці

24 жовтня, в рамках робочої поїздки Буський район відвідав депутат Верховної Ради України Михайло Бондар. Народний депутат розпочав свій візит із приємної місії, в приміщенні районного Народного дому привітав працівників культури та майстрів народного мистецтва з прийдешнім професійним святом та  вручив Грамоту Верховної Ради України за заслуги перед Українським народом методисту культурно-освітньої роботи Любові Огороднік. Після привітань та дружнього спілкування з чисельною когортою працівників районного відділу культури Михайло Бондар здійснив прийом громадян у місті Буську.

Цього ж дня Народний депутат провів особистий прийом громадян ще у двох населених пунктах району: у Задвір’ї та Богданівці. У Богданівці разом із головою Буської районної ради Богданом Гловою, першим заступником Буської РДА Олегом Ільківим та головою Задвір’янської сільської ради Павлом Юрдигою депутат оглянув приміщення сільського Народного дому, у ремонт якого цього року заплановано інвестувати 1 млн 433,372 тис грн. субвенції з держбюджету. Зазначимо, що ці кошти для громади Богданівки вдалося отримати завдяки зусиллям Михайла Бондара, бо саме він відстояв інтереси селян у Києві.

А негайного ремонту сільський заклад культури потребує, як ніколи…

Під час огляду приміщення Народного дому директор закладу Галина Пелех розповіла, що заклад руйнується через діряву покрівлю даху, волога потрапляє на стелю, стіни та підлогу, пошкоджуючи їх. Очільник громади Павло Юрдига зазначив, що незабаром на об’єкті розпочнуться ремонтні роботи, а до кінця року вже все має бути завершено. Згідно технічної документації буде проведено: заміну вікон на енергозберігаючі, заміну дверей, оновлення електропроводки, підлоги, ремонт покриття даху та енергоефективне утеплення.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top