Бібліотекарі Бущини побували на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Львові

Бібліотекарі Бущини побували на урочистостях з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек у Львові

Бібліотекарі Бущини побували на обласних заходах  у Львові з нагоди Всеукраїнського дня бібліотек, організованими департаментом культури, національностей та релігій Львівської ОДА. Частина людей насолоджувалася пісенними перлинами у Львівській обласній філармонії від популярного львівського театру – кабаре «Не журись» на чолі зі співаком і композитором Віктором Морозовим та мистецьким словом поета – пісняра Богдана Стельмаха і письменника Юрія Винничука. Інша частина відвідала кінотеатр «Планета – Кіно», що у ТЦ «Форум – Львів», та переглянула кінострічку режисера Олеся Янчука «Таємний щоденник Симона Петлюри».

Зі святом бібліотекарів привітали голова Львівської ОДА Олег Синютка та голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин, а ще усім учасникам дійств подарували книги. Найдостойніші представники бібліотечної спільноти Львівщини отримали грамоти, подяки та подарунки від губернатора та голови Львівської облради.  Зокрема, Олег Синютка наголосив: «Дякую за те, що ви є, за вашу роботу. Від вас сьогодні багато залежить. Важливо, щоб ми разом йшли вперед і наближали нашу перемогу на усіх фронтах».

Серед кращих в області – і наша колега, бібліотекар Буської районної бібліотеки для дітей Надія Островська. Вона отримала подяку за вагомий внесок у розвиток бібліотечної справи та високий професіоналізм.

Щиро дякуємо усім, хто долучився до проведення святкових дійств для наших бібліотекарів!

Л.Вовк, зав. методичного відділу Буської ЦРБ

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top