Більше 80 читців із 44 Народних домів Буського району вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Більше 80 читців із 44 Народних домів Буського району вшанували пам’ять Великого Кобзаря

Відрадно, що із сцени Буського  районного дому  твори  Т. Шевченка та поетичні вірші сучасних авторів, присвячені Кобзареві,  декламували  діти від 7 років, молодь,   люди після 25 років та ще більш поважного – старшого віку.

12 березня, цього року, конкурсанти, за бажанням,  змогли  прочитати патріотичні вірші.

За підсумками  районного огляду – конкурсу  «Пророче слово Кобзаря» членами журі визначено переможців в даних номінаціях:

Читання творів  Т.Шевченка та поетичних віршів

сучасних  авторів про Кобзаря

Номінації

«Молодша вікова категорія від 7 до 11 років»

I місце

Каріна Баран         –   НД с. Петричі

II місце

Діана Каплин           – НД с. Балучин

Наталя Микитюк     – НД с. Ріпнів

III місце

Христина Павлюк    – НД с. Купче

«Середня вікова категорія від 11 до 15років»

I місце

Сергій Ільків              – НД с. Мармузовичі

Софія Сняданко        – НД с. Мармузовичі

Володимир Турій    – НД с. Тур’є

II місце

Олена Грицина                    – НД с. Чішки

Анжеліка Вовк                     – НД с. Боложинів

Анастасія Ковтик                 – НД с. О –Пильний

Магдалина Дзендзелюк   –  НД с.  Стовпин

III місце

Юліана Ярема          – НД с. Задвір’я

Ірина Сурма              – НД с.  Стовпин

«Старша вікова категорія від 15 до 25років»

I місце

Ольга Смолінська  — НД с.  Ракобовти

Наталія Дітчук         — НД с.  Побужани

II місце

Вікторія Адамович  –  НД с. О –  Пильний

III місце

Не присвоєно

«Старші від  25років»

I місце

Марія Дума     – НД с.   Задвір’я

II місце

Мирослав Кіт   – НД с.  Циків

III місце

Наталія Лукасевич –  НД с. Грабова

«Літературно – музична композиція»

I місце

Не присвоєно

II місце

«Утоплена»       –         НД с.Полоничі

III місце

«Пророче слово Кобзаря»     – НД с. Полтва

«Земний уклін тобі, Тарасе»  – НД с.Н.Милятин

Читання  патріотичних віршів

Номінації

«Молодша вікова категорія від 7 до 11 років»

I місце

Ярина Зубаль     – НД с. Богданівка

II місце

Андріана Кошіль         – НД с. Гумнисько

Анастасія Маслянко    – НД с.  Петричі

III місце

Ростислав Кара – НД с. Куткір

«Середня вікова категорія від 11 до 15років»

I місце

Не присвоєно

II місце

Мар’яна Гураль         –   НД с.  Гумнисько

Олег Горбач               –  НД с.  Гута

Кароліна Рачкевич  –  НД с. Балучин

III місце

Соломія Турій       – НД с. Чучмани

«Старша вікова категорія від 15 до 25років»

I місце

Ірина Фурманевич  – НД с. Яблунівка

II місце

Не присвоєно

III місце

Не присвоєно

«Старші від  25років»

I місце

Оксана Януш                – НД с.  Чучмани

II місце

Надія Александрова    – НД с.  Вербляни

III місце

Оксана Безкоровайна   – НД с. Утішків

«Авторський твір»

I місце

Смолінська Оля  – НД с.  Ракобовти

«Музично – поетичний етюд»

I місце

Ельвіра Хом’якевич    –  м.Буськ

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top