Більше семи десятків дітей Надбужжя відвідали Львівську ОДА

Більше семи десятків дітей Надбужжя відвідали Львівську ОДА

26 липня у межах Галицької Школи лідерства більше семи десятків дітей шкільного віку з Буського району відвідали Львівську обласну державну адміністрацію і Львівську облраду та ознайомилися з роботою влади.

До присутніх звернулась заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Оксана Стоколос-Ворончук.

«Школа лідерства – це те місце, яке допомагає повірити у себе та власні сили. Місце, де ви навчаєтесь висловлювати та відстоювати власну позицію. Повірте, що це багато означає. Школа лідерства – це безцінний досвід. Я від щирого серця бажаю вам перемог. Ніколи не зупиняйтеся на досягнутому та впевнено йдіть до своєї мети», – зазначила Оксана Стоколос-Ворончук.

Зазначимо, що на базі Соколівської ЗОШ І-ІІІ ст. благодійний фонд “Українська Галицька фундація” організував тижневе навчання у Школі лідерства для 75 дітей шкільного віку.

Для активних підлітків з Олеська, Тур’ї, Переволочно, Соколівки, Кутів, Ожидова з понеділка відбуваються інтерактивні тренінгові заняття, знайомство з реальними прикладами та людьми, що мають активну громадську позицію, а також – через продуману практичну діяльність в підлітків стимулюють лідерські якості, навички планування, проектного менеджменту, комунікації, презентації, тощо.

За результатами роботи табору “Українською Галицькою фундацією” буде відібрано кілька локальних проектів, створених дітьми, та буде надано допомогу в їх реалізації.

Мета організації такого роду таборів – показати дітям для чого потрібна активна життєва позиція та власна відповідальність і дати дієві інструменти, як все це застосовувати для суспільного блага та самореалізації.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top