Благодійники передали індивідуальні засоби захисту для медиків районних лікарень Львівщини

Благодійники передали індивідуальні засоби захисту для медиків районних лікарень Львівщини

Сьогодні на потреби районних лікарень Львівщини благодійники передали близько 10 тисяч індивідуальних засобів захисту.

«Ми, як і багато інших підприємств, громадських організацій, волонтерів активно включилися  в допомогу по боротьбі з епідемією. Сьогодні ми передаємо медзакладам області 6000 одноразових та 1400 багаторазових комплектів захисних костюмів, 1000 респіраторів і 1000 захисних масок багаторазового використання, – наголосив Зіновій Козицький, керівник групи компаній ТОВ «Еко-Оптіма», ТОВ «Західнадрасервіс», які працюють в сфері енергетики. – Зараз, на наш погляд, найбільш важливим є захистити медичних працівників, які працюють в безпосередньому контакті з інфікованими пацієнтами».

За словами Зіновія Козицького, наступного тижня планують поставити ще 10 000 захисних костюмів. Він також заначив, що компанії, якими він керує, долучилися до реконструкції збільшення системи подачі кисню в лікарні першої і другої ланки по прийому інфікованих пацієнтів, а також  спільно з «Львівським IT-Кластером» допомагали в організації експрес-тестувань.

«Ми бачимо переповнені лікарні Італії, Іспанії, США, черги «швидких»  і, що найжахливіше, останні кадри з Нью-Йорку: переповнені морги і черги в крематорії. Тому закликаю усіх, хто має таку можливість, долучатись до ініціативи і у такий скрутний час не залишитися осторонь, тільки разом ми переможемо», – додав він.

Лікарі підтверджують, захищеність медичних працівників, які працюють з інфікованими, є вкрай важливою. Адже саме через недостатній захист через це зростає рівень захворюваності медиків у Європі.

Нагадаємо, станом на зараз, на Львівщині з підозрою на коронавірус є 157 осіб. У 166 пацієнтів позитивний результат тесту на коронавірус, з них 7 осіб померли. Семеро осіб знаходяться на лікуванні у відділенні інтенсивної терапії. 6 пацієнтів одужали.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top