Благодійники з Німеччини передали для потреб Буськї ЦРЛ гуманітарну допомогу

Благодійники з Німеччини передали для потреб Буськї ЦРЛ гуманітарну допомогу

Вже не вперше меценати з Німеччини місії “Насущний хліб” завітали до Буського комунального некомерційного підприємства “Буська центральна районна лікарня”, аби передати необхідні речі для пацієнтів медичного закладу.

А це – апарат для наркозу, функціональні ліжка, постіль, матраци, інвалідні візки, ходунки, медичне туалетне крісло, милиці, унітази, раковини, підгузки для дорослих.
Перший заступник голови райдержадміністрації Олег Ільків подякував благодійникам за допомогу, яку ті надають вже не вперше Буській ЦРЛ, хоспісу Олеської лікарні в Йосипівці та висловив сподівання на плідну співпрацю у майбутньому.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top