Благодійну акцію «Святий Миколай–приклад доброчинності і милосердя» організували учні Ожидівської школи

Благодійну акцію «Святий Миколай–приклад доброчинності і милосердя» організували учні Ожидівської школи

Діти підготували пакунки для наших воїнів, які перебувають у зоні проведення АТО. До кожного подарунку входять  малюнки , листи , солодощі і щирі  побажання бійцям мирного неба та щасливого повернення додому.

Ці очікувані дарунки захисникам передає волонтер Михайло Цюрко, який кілька разів на місяць відвозить на передову  продукти харчування, ліки, одяг, засоби гігієни та інше, адже найбільше бійці чекають допомоги від своїх земляків.

Школярі обіцяють не зупинятися і надалі продовжувати підтримувати наших солдатів. Незабаром Новорічно-Різдвяні свята , тож мрії мають збуватися і в тих, хто сьогодні в окопах. А в дітей єдине бажання: нехай, нарешті, в Україні настане мир.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top