Ближче до людей: підписати декларацію з лікарем стає можливим не лише в медичному закладі

Ближче до людей: підписати декларацію з лікарем стає можливим не лише в медичному закладі

З ініціативи голови райдержадміністрації Петра Мороза в Буському районі почали діяти перші медичні мобільні пункти, де можна підписати декларацію про надання первинної медичної допомоги, не гаючи час на відвідини лікаря у спеціалізованому закладі.

Наразі підписання угод розпочали з держслужбовцями Буської РДА і Буської райради.

Реєстрацію проводять працівники районної ЦРЛ, яким надали вільне приміщення та забезпечили оргтехнікою.
Як зазначив голова РДА Петро Мороз під час останньої з апаратних нарад, показник підписання декларацій у районі знаходиться на рівні 19%, що є недостатнім.
Станом на ранок 4 липня, як повідомила заступник головного лікаря по медичній роботі з населенням Анна Міхневич, в районі укладено 11500 декларацій при загальній кількості населення Бущини в 46515 осіб.

Зазначимо, що з 1 липня в Україні розпочався черговий етап медичної реформи. Перші лікарні почнуть отримувати фінансування за принципом «Гроші йдуть за пацієнтом». Що це означає і які медпослуги будуть безкоштовними?

Пропонуємо переглянути відео за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=QBtx9e99bQA

http://busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top