“Божі зерна” у Буському храмі св.Юрія

 “Божі зерна” у Буському храмі св.Юрія

 Із життя наших церковних громад

– Як маю молитися, щоб Господь почув мене? – запитав мандрівник у старця.

– Щиро. Так щиро, щоб сльози навернулися на очі, – відповів той. 

Під час святкової літургії у церкві св.Юрія міста Буська  «Отче наш» знісся до небес дзвінкими дитячими голосами, зворушивши всіх до сліз.

Це був спів аматорського християнського гурту «Божі зерна» із села Оглядів сусіднього Радехівського району.

Колектив об’єднав майже 30 юних талантів від 5-річних дошкільнят до студентської юні села. Та в основному тут учні Оглядівської школи.

Створили колектив три роки тому і невтомно працюють з ним сьогодні Василина Паньків та наша землячка Марія Давидко. Пані Василина каже, що особисто для неї  це служіння – подяка Господу за велику ласку і поміч у дуже складних випробуваннях для її сім’ї.

У Буську гості натхненно співали і молебень до Пресвятої Богородиці. А після богослужіння тут же у храмі показали літературно-музичну християнську та патріотичну композицію до Покрови та Дня захисника України – більше десятка різних пісень, вірші, театралізовані сцени.

Діти і молодь та їх наставники були дуже натхненними, динамічними, артистичними. Гарні вишиванки, українські строї додавали врочистості концерту.  Чисті юні голоси зливалися в чудову гармонію і дійство принесло справжнє торжество і благодать усім слухачам.

З подячним словом до гостей звернувся настоятель храму отець Андрій Баглай, який і запросив «Божі зерна» до Буська.

Ця щира місія засіяла і своє бажання  славити Бога дитячими голосами.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top