Бродівське  відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє

Бродівське  відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області повідомляє  

З 1 січня 2018р. відповідно до затвердженої правлінням Фонду соціального страхування України структури робочих органів Фонду, страхувальниками та застрахованими особами Бродівського та Буського районів  опікується Бродівське  відділення Управління  виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Львівській області, яке розташоване за адресою: м.Броди, вул.І. Франка, 102.

Одними з основних завдань Фонду соціального страхування України та його робочих органів є реалізація державної політики у сферах соціального страхування від нещасного випадку на виробництві та професійного захворювання, які спричинили втрату працездатності, у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності, медичного страхування та профілактика нещасних випадків (п. 2.1.1. та п. 2.1.3 Статуту Фонду).

Проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасних випадків виробничого характеру та інших випадків небезпеки здоров’ю застрахованих, є більш важливим заходом та значно економить кошти, які необхідно в подальшому витрачати на реабілітацію потерпілого.

Аналіз виробничого травматизму свідчить про недостатній рівень та увагу  з боку роботодавців у вирішенні питань охорони праці.  Є багато випадків, коли на підприємствах відсутня система управління охороною праці, та навіть не призначені  відповідальні посадові  особи за охороною праці, що негативно позначається на захисті працюючих громадян. Згідно з вимогами  ст. 14 закону України  « Про охорону праці», працівники  зобов’язані  під час виконання робіт дбати про особисту безпеку і здоров’я, а також про  безпеку і здоровя оточуючих  людей. Фонд соціального страхування України закликає роботодавців та застрахованих осіб неухильно дотримуватись правил безпечного виконання робіт та неухильно виконувати вимоги нормативно-правових актів з охорони праці .

Для забезпечення належних умов праці необхідно таке облаштування об’єктів виробничої  діяльності, така організація робіт й такі технологічні процеси, за яких виключалися б потенційні причини виробничого травмування й професійних захворювань.  роботодавець, шляхом виконання усіх вимог ст.13 Закону України «Про охорону праці», може і зобов’язаний не допустити випадки травматизму своїх працівників та створити надійну систему безпеки праці на своєму підприємстві.

Запрошуємо керівників та фахівців з охорони праці підприємств району, фізичних осіб підприємців для надання консультативної  та методичної допомоги з питань охорони праці, розробки інструкцій з охорони праці, положень  та інших нормативних актів, що діють на підприємстві.

                                                              Страховий експерт з охорони праці

Бродівського  відділення

А. Стрехалюк

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top