Бубку обрали першим віце-президентом Міжнародної легкоатлетичної асоціації

603592

Британець Себастьян Коу переміг українця Сергія Бубку на виборах нового президента Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій, які відбулися у середу, 19 серпня, у Пекіні.

Про це повідомляє офіційний сайт Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій (IAAF).

За підсумками голосування Коу набрав 115 голосів, Бубка — 92 голоси. Водночас Бубку призначили першим віце-президентом Міжнародної асоціації легкоатлетичних федерацій. Попереднім президентом IAAF був сенегалець Ламін Діак, який очолював організацію з 1999 року.

Тим часом український плавець Андрій Говоров, який є уродженцем Севастополя, розповів, з якими труднощами йому та його рідним доводиться стикатись через анексію Криму.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top