Бущан запрошують на військову службу за контрактом у десантно-штурмові війська ЗСУ

Бущан запрошують на військову службу за контрактом у десантно-штурмові війська ЗСУ

У Буській районній філії Львівського обласного центру зайнятості для осіб з числа безробітних відбулася презентація служби за контрактом.

Участь у презентації взяли: начальник відділення офіцерів запасу і кадрів Буського районного військового комісаріату Кондзірський Ю.О., старший сержант Горинецький Р. А (80 ДШБ), старший солдат Сотник М.Б. (44ОАБр), старший прапорщик Косторниченко В.М. (146 РВП).
Мета заходу – популяризація служби за контрактом, професії військовослужбовця на посадах рядового, сержантського складу для військовозобов’язаних та цивільних громадян, військова служба за контрактом у десантно- штурмових військах Збройних сил України.
Основні питання, на яких акцентувалась увага, це – строки проходження служби за контрактом, грошове забезпечення, продовольче та речове забезпечення, забезпечення службовими житлом, охорона здоров’я, соціальний та правовий захист, право на навчання у вищих військових навчальних закладах, пенсійне забезпечення.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top