Бущани Антон Дацко та Віктор Дідух стануть учасниками Паралімпійських ігор у Бразилії

Бущани Антон Дацко та Віктор Дідух стануть учасниками  Паралімпійських ігор у Бразилії   

На участь у XV літніх Паралімпійських іграх, що цьогоріч відбудуться у бразильському Ріо-де-Жанейро, претендують 16 представників Львівщини.

Зокрема, готуються представляти нашу область паралімпійці у 5-ти видах спорту: стрільба з лука, фехтування на візках, настільний теніс, плавання, пауерліфтинг. Серед найбільш титулованих – Віктор Дідух, Антон Дацко , Роман Павлик,  Андрій Демчук, Сергій Атаманенко, подружжя Антон та Марина Стабровські.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

“Загалом у списку кандидатів на участь у Паралімпіаді-2016, затвердженому наказом Мінмолодьспорту України, значиться 227 неповносправних спортсменів.

Це представники 15-ти видів спорту: веслування академічне, велосипедний спорт, волейбол сидячи, голбол, дзюдо, легка атлетика, паратриатлон, параканое, пауерліфтинг, плавання, стрільба кульова, стрільба з лука, теніс настільний, фехтування на візках, футбол ДЦП, – зазначила Оксана Вацеба.

Наразі триває боротьба за отримання ліцензій та потрапляння до складу національної паралімпійської збірної команди України.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top