Бущани віддали шану українському Героєві Мар’яну Найді, який загинув у селі Кримське Луганської області під час виконання бойового завдання

Бущани віддали шану українському Героєві Мар’яну Найді, який загинув у селі Кримське Луганської області під час виконання бойового завдання

На колінах і з синьо-жовтими прапорами зустрічали сьогодні зранку, 26 серпня, тіло українського захисника Мар’яна Найди  керівництво райдержадміністрації, районної ради, учасники ООС (АТО) Буського району, мешканці Буська та навколишніх сіл.

Зазначимо, що старший солдат Мар’ян Володимирович Найда народився 13 квітня 1997 року у місті Львові. Закінчив Львівський навчальний комплекс ЛНВК «Провесінь». Продовжив навчання у Львівському автомобільно-дорожньому коледжі та Технічному коледжі Національного університету «Львівська політехніка». У 18 років пішов добровольцем у батальйон «Донбас». З серпня 2015 року до вересня 2016 року перебував на військовій службі в Національній гвардії України (військова частина 3057) м. Маріуполь.

З лютого 2017 року проходив службу за контрактом в Збройних силах України.

Загинув 23 серпня в с. Кримське Луганської області.
Сьогодні О 12:00 відбудеться чин похорону та прощання у Гарнізонному храмі св. ап. Петра і Павла м.Львова. О 12:45 домовину з тілом перевезуть до Личаківського кладовища. О 13.15 год відбудеться похорон на Личаківському кладовищі, на полі почесних поховань № 76.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top