Бущани віддали шану українському захисникові Ігорю Гуменчуку, який раптово помер у Маріуполі

Бущани віддали шану українському захисникові Ігорю Гуменчуку, який раптово помер у Маріуполі

На колінах, з синьо-жовтими і червоно-чорними прапорами, квітами зустрічали сьогодні, 28 лютого, тіло українського захисника, бійця батальйону “Львів” Ігоря Гуменчука керівництво РДА, учасники ООС (АТО) району, військовослужбовці, мешканці Буська та навколишніх сіл.

Разом з священиком Богданом Юрківим бущани помолилися біля домовини з покійним, якого поховають завтра, 1 березня, на Личаківському кладовищі Львова.

Зазначимо, що 44-річний старший сержант поліції Ігор Гуменчук перебував у Маріуполі, де забезпечував охорону публічного порядку. У 2014 році одним із перших вступив до лав тоді ще батальйону патрульної служби міліції особливого призначення «Львів», не пропустив жодної ротації, перейшов Станицю Луганську, Лисичанськ, Кримське.
В українського захисника, який раптово помер 26 лютого, залишилася дружина, двоє синів та донька.

 

 

 

 

 

busk-rda.gov.ua

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top