Бущани виступили з концертною програмою для курсантів Навчального центру академії сухопутних військ у с.Старичі

Бущани виступили з концертною програмою для курсантів Навчального центру академії сухопутних військ у с.Старичі

Для працівників галузі культури району уже традиційними стали щорічні мистецькі дарунки для курсантів і офіцерів Навчального центру академії сухопутних військ ім.гетьмана Петра Сагайдачного, що у с.Старичі Яворівського району.

Винятком не став і вересень 2018 року. Потужна команда аматорів сцени підготувала для воїнів чудовий різножанровий концерт, кожен виступ якого супроводжувався шквалом оплесків вдячних глядачів. Серед митців на сцені були дорослі і діти: зразковий танцювальний колектив “Енержі” (кер.І.Сторонянська і С.Іваськів), Роксолана Паньків, Наталія Костів, Вікторія Лисак, гімнастка Даринка Домбровська, Яна Владика, Назар Кузьма, Оксана Савчук.
Начальник 184 навчального полку, полковник О.В.Остапчук вручив начальнику відділу культури та туризму РДА Людмилі Ціхоцькій і усій творчій команді грамоту за плідну співпрацю та військово-патріотичне виховання особового складу навчального центру.
Вела концертну програму методист РНД Любов Огородник, формувала концерт та працювала з артистами провідний методист РНД Любов Блінова.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top