Бущани вшанували отця Маркіяна Шашкевича на Білій горі біля с.Підлисся

Бущани вшанували отця Маркіяна Шашкевича на Білій горі біля с.Підлисся

У неділю, 2 серпня, на Білій горі, яку в народі називаються Лисою, відбулися урочистості із вшанування пам’яті отця Маркіяна Шашкевича.
Участь у Архієрейській службі Божій, а після її завершення у панахиді на могилі учасників національно-визвольних змагань взяв заступник голови Буської районної ради Роман Фурда, як завжди, чисельна делегація бущан, які прибули на Золочівщину автобусами та власним автотранспортом.

Від Буського району корзину квітів до могили українських борців встановили Роман Фурда,перший заступник голови РДА Богдан Гринишин та представник Асоціації об’єднаних територіальних громад Львівщини, наш земляк Іван Грубель.
Зважаючи на карантинні заходи, цьогоріч на горі організатори не проводили літературно-мистецьке свято «Світло Маркіяна», під час якого своїми виступами гостей радували творчі колективи Львівщини.
Нагадаємо, що щорічні заходи на горі біля с.Підлисся відбуваються біля величного металевого хреста, який був встановлений у 1911 році на честь 100-річчя від дня народження Шашкевича. Люди, які беруть участь у заходах, відзначають, що відвідування цього місця дає змогу людині скеруватися на шлях національного та духовного відродження, пізнати красу природи, розібратися зі своїми думками. І це – правда. Тут, на Білій горі, інакше думається й інакше оцінюються події сьогодення.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top