Бущани взяли участь у відзначенні 73-ї річниці створення УГВР у селі Сприня на Самбірщині

 Бущани взяли участь у відзначенні  73-ї річниці створення УГВР у селі Сприня на Самбірщині

У неділю, 16 липня, у Сприні на Самбірщині відзначили 73-тю річницю створення у цьому селі Української Головної Визвольної Ради – органу національно-визвольної боротьби України проти фашистської Німеччини та московсько-більшовицької окупації в часи Другої Світової війни.

У вітальному слові голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка зазначив, що українцям, особливо молоді, слід знати і пам’ятати історичні місця України.

«Ми повинні шанувати ті місця, де були народжені, де зростали, де боролися наші герої. Нащадки героїчної УПА є героями на тих теренах нашої держави, на які зазіхнув агресор. Наші нові герої втілюють у реальність те, за що боролись, і гинули бійці УПА та члени Української Головної Визвольної Ради», – наголосив Олег Синютка.

За словами голови Львівської ОДА Олега Синютки, засновники УГВР створили праобраз майбутнього парламенту України.

Опісля священики відслужили поминальну панахиду за борцями за волю України.

Буський район у заході представляли: перший заступник голови РДА Олег Ільків, заступник голови районної ради Роман Фурда , редактор часопису “Воля народу” Микола Іванців.

Разом із відзначенням історичної дати у Сприні стартували “Ігри нескорених”. У першому етапі команди змагались у впоряді – стройовій підготовці з виконання прийомів у складі рою.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top