Бущани завітали на «мистецький вікенд» до Львова

Бущани завітали на «мистецький вікенд» до Львова 

Вчора, 7 липня, у рамках духовно-культурної програми “Мистецький вікенд у Львові”, працівники Буського районного народного дому та відділу культури райдержадміністрації побували з екскурсійною метою у місті Лева, де відвідали літературно-меморіальний музей Івана Франка, Державний меморіальний музей Михайла Грушевського, Національний музей Львова ім. А.Шептицького, погуляли вулицями старовинного міста.
«Для працівників галузі культури ця мандрівка залишила багато позитивних та приємних вражень,- розповіла керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька. – Ми побачили неймовірну кількість прекрасних творів мистецтва, ознайомилися з важливими періодами становлення та розвитку Галичини, довідалися багато нового про видатних особистостей, які творили крок за кроком українську історію. Такі поїздки є цікавими та пізнавальними».

Інформаційні матеріали Буської РДА

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top