Бущанин Антон Дацко – бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування на візках

Бущанин Антон Дацко – бронзовий призер чемпіонату Європи з фехтування на візках

В Італії триває чемпіонат Європи з фехтування на візках. 22 вересня, передостанній змагальний день чемпіонату Європи досить успішно завершився для національної паралімпійської збірної команди з фехтування на візках: знову день не пройшов без золотої нагороди, а також нашим паралімпійцям вдалось вибороти ще й дві бронзові медалі.

Відтак, в українців 14 високих нагород: 5 золотих, 3 срібні та 6 бронзових медалей.  Бронзу вибороли наші хлопці шабельної команди. Склад команди: Демчук Андрій (кат.А), Дацко Антон (кат.В), Манько Артем (кат.А) та Магула Максим (кат.А).

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top