Бущанин-легкоатлет Володимир Киц здобув “cрібло” на престижних змагагах – турнірі пам’яті Петра Анісіма

Бущанин-легкоатлет Володимир Киц здобув “cрібло” на престижних змагагах – турнірі пам’яті Петра Анісіма

Вихідними, 18-19 травня, у Вінницькому центральному парку відбувся Всеукраїнський легкоатлетичний турнір пам’яті Петра Анісіма. Учасники меморіалу змагалися на дистанції у  1500 метрів.

Меморіал Петра Анісіма зібрав найсильніших бігунів України і навіть Білорусі – завдяки високому призовому фонду. За перше місце серед чоловіків – 12 тисяч гривень, за друге – десять, за третє – сім тисяч. Серед жінок призери отримали винагороду відповідно шість, чотири і дві тисячі гривень.

В забігах взяли участь члени національної збірної, учасники Олімпійських ігор, чемпіонатів світу і Європи з кросу. А також найсильніші вінницькі легкоатлети, – повідомив учасник Олімпійських ігор (зі спортивної ходьби) Андрій Ковенко.

Перед початком забігів учасники та вболівальники вшанували хвилиною мовчання Петра Анісіма. Цей відомий вінницький легкоатлет був срібним призером чемпіонату Європи, чемпіоном СРСР, – розповів організатор змагання Микола Табак.

Приємно зазначити, що Срібло на цих престижних змагах здобув вихованець Буської ДЮСШ, бущанин Володимир Киц. Деталі, емоції та коментарі від перемоги – слухайте у інтерв’ю з Володимиром Кицом на Буському радіо 87.5FM.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top