Бущанин Віктор Дідух втретє став Чемпіоном Європи!

Бущанин Віктор Дідух втретє став Чемпіоном Європи!

З 26 вересня по 5 жовтня у Словенії проходить Чемпіонат Європи з настільного тенісу серед людей з ураженням опорнорухового папрату. Представляти Україну на таких престижних змагах поїхали 14 спортсменів, серед них і наш іменитий земляк Віктор Дідух. Вчора, 30 вересня, у нелегкій боротьбі бущанин Віктор Дідух здобув впевнену перемогу і став Чемпіоном Європи  третій раз поспіль (2013, 2015, 2017)! На сьогодні ще тривають змагання збірних команд, сподіваємося на перемогу українців.

Золоті медалі: Косміна Наталія, Дідух Віктор, Попов Михайло.

Срібні медалі: Май Іван та Ніколенко Максим.

Бронза: Литовченко Марина, Ходжинська Антоніна.

Вітаємо нашого Віктора Дідуха та усіх українських спортсменів з черговою перемогою!

Віктор Дідух із своїм учнем, вибороли європейське золото та срібло для України

 

 

 

Варто зазначити, що учень Віктора Дідуха Іван Май здобув срібло на цьому Чемпіонаті Європи. Коментар Віктора Дідуха з приводу перемоги у соц мережах: Тренер і учень, чемпіон і віце чемпіон, мастер Шифу і кунг-фу Панда. Європа наша))))))

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top