Бущанин Володимир Киц поповнив лави володарів берлінського нормативу

Бущанин Володимир Киц поповнив лави володарів берлінського нормативу

В різних куточках Європи пройшла низка престижних легкоатлетичних стартів, на яких виступали, і здебільшого вдало, й українські атлети. Сезон стартів на доріжці нарешті набрав обертів. 8 червня, четверо українських атлетів відзначилися високими результатами і призовими місцями у Німеччині: Сергій Никифоров, Марина Бех, Ольга Ляхова та наш земляк Володимир Киц. Двоє з них – відзначилися ще й перевершенням нормативів на головний старт сезону – Чемпіонат Європи в Берліні.Отже, колишній вихованець Буської ДЮСШ Володимир Киц, фінішувавши другим на дистанції 1500 метрів, показав час — 3:39.55 (кваліфікаційний норматив – 3:40.00).

Ольга Ляхова на своїй коронній 800-метрівці була третьою з часом – 2:02.19(кваліфікаційний норматив -2:02.50).

Зазначимо, що всі, окрім Володимира Кица, вже встигли виконати норматив на головний старт сезону – серпневий чемпіонат Європи (нормативи на нього у більшості видів зараховуються з 1 січня 2017 року). І Володимир у Німеччині надолужив відставання від друзів по збірній – дистанцію 1500 метрів він подолав за 3.39,55 (норматив тут складає 3.40,00), що забезпечило йому друге місце з відставанням у 40 сотих від кенійця Нгетича Гілларі.
В призових трійках опинилися й інші українці – у стрибках у довжину Сергій Никифоров став першим (7.94), Марина Бех – другою (6.50), а на 800-метрівці Ольга Ляхова підтвердила свій берлінський норматив, фінішувавши третьою з часом 2.02,19.
Також підтвердила норматив на чемпіонат Європи Ольга Саладуха. На етапі Діамантової Ліги в Осло у потрійному стрибку вона з результатом 14.02 стала сьомою. Анастасія Бризгіна на змаганнях в Уельві (Іспанія) показала п’ятий час на 400-метрівці – 53,60 (Анастасія також має норматив на Берлін з минулого року).
Федерація легкої атлетики України

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top