Бущанин Юрій Крюков виборов путівку на Чемпіонат Європи у Грузії

Бущанин Юрій Крюков виборов путівку на Чемпіонат Європи у Грузії

8 лютого в місті Київ відбулися комплексні змагання з кіокушинкай карате: всеукраїнський турнір серед юнаків/дівчат , юніорів/юніорок у розділі “куміте ” та чемпіонат України серед чоловіків/жінок у розділах “ката ” і “куміте “. Чемпіонат України ще й був відбірковим до Чемпіонату Європи, який відбудеться на початку квітня в Тбілісі (Грузія).
Результати львів”ян:
юнаки/дівчата:
1-ше місце – Хлопецький Назар;
2-ге місце – Мазурик Роман, Гаєвська Наталя, Кравчук Анна, Беднарський Іван ;
3-тє місце – Чех Захар, Пастух Діана.
юніори/юніорки:
2-ге місце – Одинцов Володимир, Лозбень Анна;
3-тє місце – Лалак Роман;
чоловіки/ жінки:
1- ше місце – Король Олег (ката), Пилипович Оксана, команда з ката (Король Олег, Король Ярина та Коваль Андрій );
2 – місце – Крюков Юрій, Лозбень Марія;
3 – місце – Троян Валерія, Король Ярина (ката), Коваль Андрій (ката).
Отже, львів”яни завоювали чотири індивідуальні путівки і одну командну на Чемпіонат Європи, підготовка до якого почнеться вже з понеділка.
“Дякую всім нашим спортсменам, які боролися, але до призів не добралися. Ви проявили найголовніше – волю до перемоги і бійцівський характер, а ваші призи ще будуть обов’язково!”,- зазначив у своєму дописі в соцмережах Олександр Король

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top