Бущанка Ганна Грушицька стала учасницею обласного фестивалю “Творчі умільці”

Бущанка Ганна Грушицька стала учасницею обласного фестивалю “Творчі умільці”

Цієї неділі , 30 липня, відділ культури та туризму Бродівської РДА проводив обласний фестиваль «Творчі умільці». На фестивалі свою колекцію вишиванок представила надбужанська мисткиня,  директор Буського РНД Ганна Грушицька.  Вона не тільки взяла участь у виставці «Творчих умільців» , але й в концертній програмі, як гостя фестивалю.

Гарячими оплесками глядачі приймали її пісні : «За все, Всевишній, дякую тобі», «Рідна вишиванка», «Хай вам щастить». За пісенний дарунок і цікаву виставку вишиванок господарі свята вручили  запашний коровай,  випечений місцевою майстринею, і пам’ятний сувенір.  Обмін досвідом культурної програми і мистецькими виставками –важлива місія між сусідніми відділами культури.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top