Бущанка Людмила Дендюк побувала на сході, де тривають бойові дії, передала гостинці та слова подяки українським захисникам

Бущанка Людмила Дендюк побувала на сході, де тривають бойові дії, передала гостинці та слова подяки українським захисникам  

«Це була моя перша поїздка у зону АТО до свого коханого чоловіка та його побратимів. Тепер я знаю, чим і як живуть ці хлопці, захисники Вітчизни. Пишаюся, що серед них мій коханий чоловік Олег.
Хлопці дякували за домашні консервації, які передали нашим захисникам працівники Буського РНД та ЦБС, дякували за допомогу в організації поїздки голові РДА Петру Морозу, його першому заступнику Олегу Ільківу та начальнику відділу культури та туризму РДА Людмилі Ціхоцькій.
Знаю,що наша праця – надійний тил, такий важливий для близької ПЕРЕМОГИ!
А хлопці на передовій завжди матимуть підтримку від своїх рідних та близьких, усіх українців».

/Директор Кутівського Народного дому
Людмила Дендюк/.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top