Бущанка Марія Колещук – чемпіон України з футболу серед жіночих команд

Бущанка Марія Колещук – чемпіон України з футболу серед жіночих команд

Марія Колещук – чемпіон України з футболу серед жіночих команд ( вища ліга) Напередодні наша землячка, вихованка Буської ДЮСШ (тренер Томків І. П. та Скрипинець Л. Г.) та уродженка с. Переволочна Буського району, у складі жіночої футбольної команди ” Житлобуд-2″ м Харків, за тур до завершення чемпіонату України з футболу серед жіночих команд сезону 2019-20 рр стала чемпіонкою!

Вітаємо Марію та її команду із черговим досягненням (золотими нагородами та правом виступу у європейській Лізі чемпіонів серед жіночих команд). Бажаємо і надалі досягати поставлених цілей та яскраво сіяти в професійній кар’єрі у міцному здоров’ї та постійній удачі.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top