Бущанка Роксолана Митко стала переможцем Всеукраїнського конкурсу

Бущанка Роксолана Митко стала переможцем Всеукраїнського конкурсу “Молоде покоління за безпеку дорожнього руху”

У Києві відбулось нагородження переможців Всеукраїнського творчого конкурсу з безпеки дорожнього руху. Цьогоріч троє дітей з Львівщини стали призерами цих змагань.

PM706image001PM681image003

6-річний Максим Пушкар з міста Лева переміг у найменшій віковій категорії. Третє місце у конкурсі отримала 13-річна Софійка Чернописька, учениця львівської школи №5. У своєму малюнку юна художниця закликала усіх «не бути тінню на дорозі» та обов’язково використовувати світлоповертачі елементи, адже від цього залежить наша безпека.

Найбільше вразила журі робота 16-річної Роксолани Митко, яка навчається у Буській гімназії імені Є. Петрушевича . Дівчинка виготовила м’яку розвиваючу книжечку для малечі та написала для діток повчальну казку «Капітошка у країні Правил дорожнього руху».

За цю роботу Роксолана отримала перше місце в конкурсі у третій віковій категорії (учасники від 14 до 17 років).

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top