Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю “Родинні обереги”

Бущанські діти з особливими потребами стали учасниками обласного фестивалю “Родинні обереги”

У неділю, 6 травня, у Митрополичих садах Собору святого Юра у Львові стартував суспільно-мистецький соціальний проект – фестиваль «Родинні обереги», який об’єднав давні галицькі традиції та їх сучасне культурно-мистецьке трактування у майстер-класах, українських піснях, театралізованих дійствах.

Серед його учасників були й діти з особливими потребами Буського району, які занурилися в казковий світ мистецтва, взяли участь різноманітних забавах, отримали цілу низку позитивних та незабутніх вражень. Окрім того, діти переглянути виступи секції бойового гопака та долучитись до відтворення історичних лицарських боїв.
Захід відбувся за підтримки Львівської обласної державної адміністрації, Львівської Архиєпархії Української Греко-Католицької Церкви та з Благословення архієпископа Митрополита Ігоря Возьняка.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top