Бущина разом з усією Європою відзначатиме День пам’яті та примирення

Бущина разом з усією Європою відзначатиме День пам’яті та примирення

8 травня, в чергову річницю капітуляції нацистської Німеччини у Другій світовій війні, бущани відзначатимуть День пам’яті та примирення. З цього приводу відбулося засідання Оргокімету за участю керівництва району голови РДА петра Мороза, заступника голови райради Романа Фурди, керівників установ та організацій.

Відповідно до Указу Президента України, підписаного 2015 року, метою відзначення є «гідне вшанування подвигу українського народу, його визначного внеску в перемогу Антигітлерівської коаліції у Другій світовій війні та висловлення поваги всім борцям проти нацизму».
Про перелік запланованих заходів до Дня пам’яті та примирення і 73-ю річницю Перемоги над нацизмом у Європі, їх проведення йшлося в середу, 2 травня, під час засідання організаційного комітету у Буській РДА.
Голова райдержадміністрації Петро Мороз, відкриваючи засідання, ознайомив учасників зібрання з Указом Президента України №85/2018 від 26 березня 2018 року, розпорядженням голови Львівської ОДА Олега Синютки щодо відзначення цих дат, інформаційними матеріалами та рекомендаціями, які підготував Український інститут Національної пам’яті.
В результаті обміну думками, обговорень пропозицій членів оргкомітету, вирішено районний захід провести у вівторок, 8 травня, біля Вічного вогню та братської могили загиблих у роки Другої світової війни на міському кладовищі Буська. Розпочнеться акція о 14.00 год. за участю представників органів влади, духовенства, ветеранів, молоді, громадських організацій.
Заходи до пам’ятних дат 8 та 9 травня відбудуться також у закладах освіти та культури району, а в бібліотеках розгорнуть тематичні виставки. У ці дні заплановані відвідини ветеранів, які за станом здоров’я не матимуть змоги прибути на основний захід у Буську.
Силами школярів, волонтерів, комунальних служб буде проведено благоустрій пам’ятників та пам’ятних місць, пов’язаних з подіями Другої світової війни.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top