Бущиною у вересні-жовтні пройшов фест патріотичної пісні «Зродились ми великої години»

Бущиною у вересні-жовтні пройшов фест патріотичної пісні «Зродились ми великої години»

Завершальним акордом стало проведення цієї неділі, 27 жовтня, кущового етапу фестивалю «Зродились ми великої години» у Народному домі с.Богданівка.

Глядачі, що прийшли цієї погожої днини до сільського НД, мали нагоду почути пісні у майстерному виконанні вокальних колективів і окремих виконавців з Новосілок, Ліска, Кудирявців, Задвір’я, Богданівки та Полонич. Варто відзначити, що не вперше у мистецьких заходах, які проводяться у районі, бере участь отець Андрій Вовк, який, попри свою священницьку місію, залюбки виконує українські пісенні твори під гітару.
Учасників заключного кущового фесту привітала керівник відділу культури та туризму РДА Людмила Ціхоцька. Керівник галузі відзначила високий виконавський рівень учасників, вручила подяки директорам народних домів за підписом керівників райдержадміністрації та районної ради: Олега Ільківа та Богдана Глови.

Також з вітальним словом до присутніх звернувся Задвір’янський сільський голова Павло Юрдига.
Вели фестивальну програму Віктор та Надія Хом’якевичі.
Нагадаємо, що районний мистецький фестиваль «Зродились ми великої години», присвячений 90-річчю створення Організації Українських націоналістів (ОУН), відбувся впродовж вересня-жовтня у Ріпнові, Заводському, Верблянах, Буську, Куткорі і Богданівці та охопив аматорів сцени з усіх населених пунктів району.

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top