Буськ. День міста пройшов на славу!

Буськ. День міста пройшов на славу!

Сьогодні древній Буськ  завершив святкувати 920-річчя з часу першої літописної згадки про нього. День народження свого міста жителі, численні гості  відзначали не один день.

З нагоди Дня міста Буська було розроблено святкову програму. Серед заходів:  VIII форум краєзнавців-літописців Бущини “Мій край – моя історія жива”, який відбувся напередодні; турнір з футболу ; традиційний легкоатлетичний пробіг вулицями міста; велозмагання дошкільнят; святковий концерт за участю районних талантів та зіркових гостей Маріанни Ільків, Лілії Ваврін та Ольги Марченко; театралізована постановка Львівського театру «Воскресіння» – «Глорія».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Чималий інтерес викликала святкова виставка товариства “Бужани” у палаці графа Бадені, де для усіх охочих експонувалися стародавні автентичні експонати, знайдені на території міста: різноманітна зброя, стародавні світлини лелечого міста, історичні документи, численні знахідки кераміки, окрема експозиція епохи пивоваріння у місті Буську та ексклюзивна військова техніка, військові однострої на подвір’ї палацу.

За словами міського голови Ростислава Сліпця, мистецькі заходи – виставка, форум літописців-краєзнавців відкрили нові талановиті постаті, показали, що Буськ завжди славився і славиться особистостями, які є гордістю древнього міста.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Для найменших бущан працював цілий комплекс захопливих атракцій: надувні батути, натяжні батути, міні-каруселі, дитячі електромашинки, гіроскутери та ін.

 

 

 

 

 

 

 

 

Із Днем міста бущан та гостей привітали: депутат Верховної Ради України Михайло Бондар, голова Буської РДА Петро Мороз та голова Буської райради Богдан Глова. Петро Мороз після привітальних слів вручив почесну подяку міському голові Ростиславу Сліпцю та унікальні сувеніри із символікою Буського району для очільника ради, міста та народного обранця Михайла Бондара. У рамках відзначення Дня міста наступного дня до Буська також завітає, з дружніми привітаннями, Литовська делегація із міста Пренай Каунаського повіту для підписання договору співпраці у галузях культури, освіти, спорту…

 

 

 

 

 

 

 

Завершилися святкування захопливою та містичною фаєр-фієрією “Глорія”, яку презентували актори Львівського театру «Воскресіння».

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top