Буськ відвідав п’ятий Президент України Петро Порошенко

Буськ відвідав п’ятий Президент України Петро Порошенко

Вчора, 16 липня, у місті Буську побував 5-ий Президент України Петро Порошенко. Зустріч з громадою відбулася на Площі Ринок. Незважаючи на відсутність попередньої інформації та анонсу цієї події, на зустріч прийшло чимало бущан. Разом із Петром Порошенком до Буська завітав Голова ВРУ Андрій Парубій.

Петро Порошенко представив свою команду на позачергових виборах до парламенту, у яку увійшли: відома Львівська співачка Софія Федина, журналіст 5-го Каналу Віталій Гайдукевич, ютуб-блогер засновник “Вата-шоу” Андрій Полтава, колишній голова ЛОДА Олег Синютка та народний депутат Михайло Бондар.

Під час свого виступу Петро Порошенко наголосив на небезпеках, які загрожують українській нації, на проросійському реванші, який чітко бачимо протягом останніх двох місяців та закликав усіх українців не зрадити європейському вибору України.

Після виступів промовців, бущани ще довго не відпускали Петра Порошенка, зробити “селфі” з п’ятим Президентом України намагались усі, хто був в цей день на площі.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top