Буська гімназія запрошує на навчання

Буська гімназія запрошує на навчання

У 1994 році у м. Буську був заснований заклад нового типу, спочатку як Буська гімназія, а зараз Навчально-виховний комплекс “Буська ЗОШ І ст. – гімназія-інтернат ім. Є.Петрушевича при Львівському національному університеті ім. І.Франка”.

Навчання в гімназії дає можливість кожній талановитій дитині у повній мірі реалізувати свої пізнавальні та творчі здібності, поглиблено вивчати певні навчальні дисципліни, займатися науково-дослідницькою діяльністю під керівництвом найкращих фахівців, особистісно зростати та всебічно розвиватися.

Упродовж всього існування Буської гімназії її учні є призерарами і переможцями предметних учнівських олімпіад та інтелектуальних конкурсів на районному, обласному й всеукраїнському рівнях. Випускники гімназії показують високі результати на зовнішньому незалежному оцінюванні (ЗНО).

Візитівкою гімнаізї є багаторічна співпраця з Львівським національним університетом ім. І.Франка, завдяки якій гімназисти мають змогу поринути у цікавий та захопливий світ науки й отримати величезний досвід від спілкування з викладачами та відомими науковцями.

Випускники гімназії здобувають вищу освіту в престижних вузах України та світу.

За високі досягнення у навчанні та активну національно-громадянську позицію кожного року двоє випускників гімназії (хлопець та дівчина), а також випускники-студенти ЛНУ ім.І.Франка нагороджуються перемією, встановленою Вічним Фондом Дмитра Куп’яка (Канада).

Зарахування в гімназію відбувається за результатами вступних випробувань, які цьогоріч відбудуться :

07 червня 2018 року – для учнів, які вступатимуть до 1(5) – 5(9) класів гімназії;

14 червня 2018 року – для учнів, які вступатимуть до 6(10) класу. 

Початок випробувань  о 10 год.

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 1-5-их класів гімназії (які відповідають 5-9-им класам ЗОШ), проводяться з української мови (диктант і граматичне завдання, які оцінюються окремо) та математики (письмово).

Конкурсні випробування для учнів, які вступають до 6-го (10-го) класу гімназії, включають  комплексний іспит з навчальних предметів: українська мова /обов’язково/, математика /обов’язково/, природничий і гуманітарний блоки /з правом вибору вступником предметів  природничого чи гуманітарного блоку/.

УВАГА!!!

На навчання в Буську гімназію без складання вступних іспитів зараховуються ті вступники, які  у 2017-2018 н.р. були:

  • призерами ІІ, III, IV турів і учасниками IV туру Всеукраїнських предметних олімпіад та Міжнародного конкурсу знавців української мови ім. П.Яцика;
  • учасниками II та III етапів конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук;
  • призерами Олімпіади випускників ЗОШ І-го ступеня Буського району;
  • учасниками Олімпіади випускників ЗОШ І-го ступеня Буського району, які виявили високий рівень навченості з української мови чи математики та отримали запрошення на навчання.

Буська гімназія чекає на навчання усіх,

хто прагне пізнавати і розвивати свої здібності й таланти,

має палкі мрії на майбутнє,

бажає нових знайомств і позитивних вражень.

Телефон для довідок (03264) 2-12-01

 

 

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top