Буська команда здобула срібло у ювілейній ХХХ спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

Буська команда здобула срібло у ювілейній ХХХ спартакіаді Львівщини для осіб з інвалідністю

12-13 вересня 2017 року в ОЛК «Ровесник» відбулася 30-та ювілейна спартакіада для людей з обмеженими можливостями. Традиційно вже п’ятнадцятий рік поспіль участь у змагах взяла й команда з Буського району у складі 7-ми спортсменів. Бущани здобули: шість золотих медалей; три срібні та одну бронзу. У результаті саме наші спортовці вибороли ІІ-ге командне місце серед представників із 21-го району Львівської області, поступившись із мінімальним відривом, лише у 3 очки, команді із Червонограда. Із Буського району  у ювілейних змагах взяли участь:

1 Фабіянський Василь – ІІ місце у настільному тенісі та І-ше у більярді;

2 Підгірний Андрій – І місце у настільному тенісі та ІІ-ге у перегонах на візках;

3 Петришин Ігор;

4 Даньчак Петро – І місце з бігу;

5 Олійник Андрій – ІІ місце у срільбі з лука

6 Ляльович Мар’яна – І місце настільний теніс, І місце більярд та ІІІ місце дартс;

7 Слівінський Роман.

Після завершення змаг усіх учасників нагородили пам’ятними кубками, медалями та грамотами за участь.

Нагадаємо, що напередодні, 5-10 вересня у м. Одеса відбулася ХІІ-та Всеукраїнська спартакіада, в якій взяли участь двоє представників з Буського району: Софія Климус та Петро Даньчак. Наші делегати на цих змагах продемонстрували високий рівень майстерності. Після завершення цьогорічних Всеукраїнських та обласних змаг у Буській районній асоціації неповносправних людей вже розпочалися підготовку до спартакіад наступного 2018 року.

 

Comments

comments

Залишити коментар

Останні Статті

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top