Буська міська рада ініціювала благодійну акцію – “Захисти себе та близьких”

Буська міська рада ініціювала благодійну акцію – “Захисти себе та близьких”

Про це повідомив на своїй сторінці у соцмережах Буський міський голова Ростислав Сліпець

Ні для кого не секрет, що медичні маски й надалі залишаються дефіцитною продукцією, без них наразі не обійтися нікому. Буська міська рада після безкоштовної роздачі антисептичних засобів (до речі, кому ще потрібно, звертайтесь, є ще в наявності) продовжує надалі благодійну акцію, яка має основне завдання – проінформувати мешканців міста та сіл району, як захистити і вберегти себе від небезпечної хвороби коронавірус COVID-19.

Якщо Ви та Ваша сім’я потребує маски, просимо заповнити анкету за цим посиланням: https://docs.google.com/…/1PuIj8-a90gZxDP17XydjW73XIUC…/edit  ,- зазначає міський голова на своїй сторінці.

Працівник/працівниця міськради зв’яжеться з Вами після заповнення заявки та повідомить коли і де можна буде безкоштовно отримати маску/маски.

Буська міська рада вживає всі необхідні протиепідемічні заходи в умовах карантину з метою запобігання поширення коронавірусу COVID-19 на території міста та навколишніх сіл.

“Закликаю мешканців лелечого краю дотримуватись карантинних заходів. Не ігноруйте заклики носити захисні маски! Будьте відповідальними”, – підсумовує Ростислав Сліпець.

Comments

comments

Залишити коментар

Архів пошуку

Пошук за датою
Пошук у категорії
Пошук у Google

Сайт створено by Yarema Yevgen Інформація «Буського радіо» є інтелектуальною власністю «Редакції Буського районного радіомовлення» За повного чи часткового використання текстів та зображень чи за будь-якого іншого поширення інформації «Буського радіо» гіперпосилання на сайт «Буського радіо» – www.buskeradio.in.ua –є обов'язковим За зміст рекламної інформації відповідальність несе рекламодавець НАША ЕЛЕКТРОННА СКРИНЬКА BUSKERADIO@I.UA.

Top